Telefon:
+420 604 269 535
E-mail:
oprsalova@oprsalova.cz
Adresa:
Nádražní 24, Semily (budova KB, II. patro)
Kontakty
Telefon:
+420 604 269 535
E-mail:
oprsalova@oprsalova.cz
Adresa:
Nádražní 24, Semily (budova Komerční banky a.s., II. patro)

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Advokátní kancelář Mgr. Michaely Zelinkové Opršalové se sídlem v Semilech, poskytuje všestrannou a profesionální právní pomoc s důrazem na občanské právo, obchodní právo, trestní právo, ústavní právo, správní a rodinné právo.

Nabízí jak právní poradnu a analýzy, tak i komplexní zastupování v kauzách před soudy a jinými stáními orgány. Jsme advokátní kancelář, která si klade za cíl maximálně uspokojit zájmy svých klientů. Volíme nejvhodnější právní prostředky a praxí ověřené postupy k dosažení žádaného výsledku, který je pro nás stejně tak důležitý jako pro klienta.

Při poskytování právních služeb spolupracujeme s řadou specialistů ve svém oboru, jako jsou notáři, exekutoři, soudní znalci, daňoví poradci, a to vše s cílem poskytnou komplexní řešení všech situací, problémů a zadání. 

Dbáme na to, abychom klientovi poskytli odbornou a profesionální právní pomoc. Proto vždy analyzujeme jednotlivé případy nejen na základě důkladného nastudování právních předpisů, ale rovněž akcentujeme judikaturu soudů, která uvádí psané právo v praxi.

Kde nás najdete?

Kancelář sídlí v prostorách na ulici Nádražní 24, ve městě Semily, a to v druhém podlaží budovy Komerční banky a.s. Vedle nemovitosti se nachází neplacené parkoviště, kde mají klienti možnost bez problému zaparkovat svůj vůz.

O advokátce

Je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde v roce 2008 obhájila diplomovou práci na katedře trestního práva na téma: Společenská nebezpečnost trestného činu jako materiální korektiv.

Již během studia působila jako odborná asistentka v renomované advokátní kanceláři Mgr. Miloše Procházky v Brně, kde po složení státní závěrečné zkoušky nastoupila na pozici advokátního koncipienta. Její další generální praxí byla praxe v advokátní kanceláři v Praze.

Od listopadu roku 2010 působila na pozici advokátního koncipienta v advokátní kanceláři JUDr. Hany Záveské, advokátky a insolvenční správkyně v Mladé Boleslavi. I přesto, že v červnu 2012 složila advokátní zkoušky a stala se samostatnou advokátkou, nadále spolupracuje s touto advokátní kanceláří.

Řídíme se heslem: „Právní zastoupení není luxus či zbytečnost, je to investice pro klidnější budoucnost Vaši i Vašich dětí.“