Telefon:
+420 604 269 535
E-mail:
oprsalova@oprsalova.cz
Kontakty
Telefon:
+420 604 269 535
E-mail:
oprsalova@oprsalova.cz
Adresa:
Nádražní 24, Semily (budova Komerční banky a.s., II. patro)

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Advokátní kancelář Mgr. Michaely Zelinkové Opršalové se sídlem v Semilech, poskytuje všestrannou a profesionální právní pomoc s důrazem na občanské právo, obchodní právo, trestní právo, ústavní právo, správní a rodinné právo.

Nabízí jak právní poradnu a analýzy, tak i komplexní zastupování v kauzách před soudy a jinými stáními orgány. Jsme advokátní kancelář, která si klade za cíl maximálně uspokojit zájmy svých klientů. Volíme nejvhodnější právní prostředky a praxí ověřené postupy k dosažení žádaného výsledku, který je pro nás stejně tak důležitý jako pro klienta.

Při poskytování právních služeb spolupracujeme s řadou specialistů ve svém oboru, jako jsou notáři, exekutoři, soudní znalci, daňoví poradci, a to vše s cílem poskytnou komplexní řešení všech situací, problémů a zadání. 

Dbáme na to, abychom klientovi poskytli odbornou a profesionální právní pomoc. Proto vždy analyzujeme jednotlivé případy nejen na základě důkladného nastudování právních předpisů, ale rovněž akcentujeme judikaturu soudů, která uvádí psané právo v praxi.

Kde nás najdete?

Kancelář sídlí v prostorách na ulici Nádražní 24, ve městě Semily, a to v druhém podlaží budovy Komerční banky a.s. Vedle nemovitosti se nachází parkoviště, kde mají klienti možnost bez problému zaparkovat svůj vůz.

Advokátka Mgr. Michaela Zelinková Opršalová

Je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde v roce 2008 obhájila diplomovou práci na katedře trestního práva na téma: Společenská nebezpečnost trestného činu jako materiální korektiv.

Již během studia působila jako odborná asistentka v renomované advokátní kanceláři Mgr. Miloše Procházky v Brně, kde po složení státní závěrečné zkoušky nastoupila na pozici advokátního koncipienta. Její další generální praxí byla praxe v advokátní kanceláři v Praze.

Od listopadu roku 2010 působila na pozici advokátního koncipienta v advokátní kanceláři JUDr. Hany Záveské, advokátky a insolvenční správkyně v Mladé Boleslavi. I přesto, že v červnu 2012 složila advokátní zkoušky a stala se samostatnou advokátkou, nadále spolupracuje s touto advokátní kanceláří.

Řídíme se heslem: „Právní zastoupení není luxus či zbytečnost, je to investice pro klidnější budoucnost Vaši i Vašich dětí.“

Advokátní koncipientka Mgr. Aneta Kovářová

Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde v roce 2018 obhájila diplomovou práci na katedře mezinárodního práva veřejného na téma: Donucení v mezinárodním právu ve světle krize na Ukrajině, a kde v roce 2018 úspěšně ukončila studium.

Během studia absolvovala praxi u Okresního soudu v Semilech a u Okresního státního zastupitelství v Olomouci.

V advokátní kanceláři Mgr. Michaely Zelinkové Opršalové začala působit již během studia jako odborná asistentka, kdy po složení státní závěrečné zkoušky nastoupila na pozici advokátního koncipienta.